5 typů kam na jídlo v Českém Krumlově

Český Krumlov, perla Jihu Čech, je město známé nejen svým malebným historickým centrem, ale také špičkovou gastronomií. Zde je náš výběr restaurací, které byste určitě neměli minout.

Pivovarská restaurace Eggenberg v Českém Krumlově

Interiér restaurované původní pivovarské budovy Eggenberg je zdoben tradičními prvkami, které dotvářejí jedinečnou atmosféru prostředí a poskytují návštěvníkům autentický zážitek. V restauraci můžete ochutnat širokou škálu piva včetně klasických českých ležáků, které jsou vyhlášené pro svou křišťálovou čistotu a dokonalou chuť.

Menu Pivovarské restaurace Eggenberg je složeno z tradičních českých jídel, která jsou připravována podle starých receptur s použitím lokálních surovin. Klasické pokrmy jako jsou svíčková na smetaně, vepřové koleno, nebo smažený sýr, doplňují moderní interpretace a sezónní speciality.

Krčma Šátlava

Historická hospoda, jejíž kouzelná atmosféra vás přenese do dávných časů. Své hosty zde hýčká tradičními českými pokrmy, které jsou připravovány podle starobylých receptur a podávány s výběrovými místními pivy. Útulný interiér s kamennými zdmi a dřevěnými prky dodává tomuto místu jedinečný středověký šarm, který slibuje neopakovatelný gastronomický zážitek.

Pizzerie Nonna Gina

Pizzerie přináší kus pravé Itálie do srdce Čech. S útulným interiérem. Pizzerie tak poskytuje ideální místo pro milovníky italské kuchyně. Tato restaurace je známá svou autentickou pizzou pečenou v dřevěných pecích, což zaručuje typickou chuť a křupavou kůrku.

Nabídka obsahuje široký výběr pizz, těstovin a dalších italských specialit a dokáže uspokojit i náročné gurmány. Kromě skvělého jídla se zde můžete těšit také na výběr kvalitních italských vín a přátelský servis.

Restaurace Krumlovská Fontána

Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni a sezónní speciality, podávané v rustikálním prostředí s příjemnou atmosférou. Návštěvníci si zde mohou vychutnat široký výběr místních i mezinárodních vín, doprovázených výhledem na městské domy a úzké uličky, které jsou charakteristické pro tento UNESCO památkový skvost. Krumlovská Fontána je ideálním místem pro romantickou večeři, rodinný oběd či oslavu speciálních příležitostí v autentickém českém duchu.

Papa´s Living Restaurant

Papa´s Living Restaurant v Českém Krumlově je vyhlášený Restaurant, který nabízí svým návštěvníkům jedinečnou kombinaci prvotřídní gastronomie a příjemného prostředí. Restaurant se pyšní moderním interiérem s historickými prvky, které odrážejí bohatou historii města.

Kulinářský tým restaurantu se specializuje na mezinárodní kuchyni s důrazem na čerstvé a kvalitní suroviny, přičemž menu zahrnuje široký výběr pokrmů od tradičních českých specialit až po moderní gastronomické kreace. Papa´s Living Restaurant také pravidelně aktualizuje své menu podle sezóny, aby zajistil nejlepší chuťový zážitek.

Pokud jde o pití, nabídka zahrnuje pečlivě vybraná vína, která jsou ideálně sladěna s nabízenými pokrmy. Ochutnat zde můžete i širokou škálu koktejlů a dalších nápojů.

Srdcovou záležitostí tohoto restaurantu je však přátelská a odborná obsluha, která se stará o to, aby byl každý host spokojený a cítil se vítaný. Papa´s Living Restaurant nabízí také možnost pořádání soukromých akcí a večeří, což je ideální pro speciální příležitosti.

Jedná se tedy o perfektní místo pro jakoukoliv příležitost, ať už hledáte romantickou večeři, firemní setkání nebo jen příjemné místo pro posezení s přáteli s vynikajícím jídlem a pitím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *